concreteyuma.com

Francia Spanyol Meccs - Tizenkilenc Meccs Lesz Ma A Tévében – Íme A Műsor | Goal.Com

00: francia bajnokság, Bordeaux–Monaco (Digisport1) 17. 25: angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers–Leicester City (Spíler1) 17. 30: német bajnokság, Dortmund–Mönchengladbach 17. 45: OTP Bank Liga, MOL Fehérvár–Újpest (M4Sport) 17. 45: olasz bajnokság, Internazionale–Sassuolo (Sport2) 18. 25: spanyol bajnokság, Real Betis–Real Mallorca (Spíler 2) 19. 30: német bajnokság, Hertha–RB Leipzig 20. 30: olasz bajnokság, Udinese–Lazio (Sport2) 20. 40: francia bajnokság, Marseille–Clermont (Digisport1) 20. 55: spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Real Sociedad (Spíler 2) A cikk lejjebb folytatódik Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre. A Bayern München sikere 1, 06-szoros pénzt fizet. (x)

1. A Debrecen elleni BL-meccs óta nem történt ilyen a Liverpoollal – Magyar Kepek

• Francia spanyol meccs del

A Debrecen elleni 2009-es meccs óta nem történt ilyen a Liverpoollal! Nem mondhatni, hogy a legutóbb 2019-ben csúcsra érő, hatszoros BEK/BL-győztes "vörösök" száguldó szekerét a közelmúltban a francia nemzetiségű futballisták tolták volna leginkább, de hogy a BL-góltermelésből nem vették ki a részüket, az fix. Ibrahima Konaté Benfica elleni találata egy 2009 novembere óta tartó széria végére tett pontot: legutóbb ekkor talált be francia Liverpool-játékos a BL-ben! Mondunk érdekesebbet, az akkori ellenfél a magyar bajnok Debrecen volt, a gólszerző pedig egy bizonyos David N'Gog, aki ezt követően a Honvédot is erősítette (41 meccsen 15 gólja és hat gólpassza volt a kispestieknél)! Azt a meccset amúgy 1–0-ra nyerte meg az angol csapat a Puskás Stadionban. 1 – Ibrahima Konaté est le premier joueur français à marquer pour Liverpool en Ligue des Champions depuis David N'Gog contre Debrecen en novembre 2009. Cocorico. #BENLIV — OptaJean (@OptaJean) April 5, 2022 Legendás csapatokra kalibrálva Darwin Núnez már öt gólt szerzett a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásában, ami önmagában nem egy rossz mutató, de ha ehhez hozzávesszük azt, hogy ezeket milyen klubok ellen szerezte még durvább az összkép.

A spanyolok 5-0-ra verték a szlovákokat, és csoportmásodikként végeztek, a szlovákok pedig búcsúztak, mert ugyan 3 ponttal csoportharmadikok lettek, ám gólkülönbségük 2-7. A szintén csoporthar

francia spanyol meccs online

© Túry Gergely Szijjártó Péter: Magyarország elődöntős lesz Hát jó. Az első meccsre betippelt, Portugália elleni 4-3-as magyar győzelemnek az egyik felét eltalálta, már csak az a négy apró magyar gól hiányzott, utána a franciák ellen 1-1-et, Németországban 2-1-es győzelmet remélt a miniszter. A nyolcaddöntőben Finnországot békés 1-0-lal küldjük haza, ha bejön, amit írt, majd a lengyelekkel egy parádés 3-3 után a tizenegyespárbajban továbbjutunk, az elődöntőben azonban Belgium már megint túl nagy falat, 2-0 oda. © AFP / Tobias Schwarz Majka: Franciaország a legjobb nyolcba sem jut be A tippelőink több mint fele azt várja, hogy Franciaország nyeri az Eb-t, és a többiek is szinte mind döntőbe vagy minimum elődöntőbe várják a világbajnokokat. A kivétel Majka. Ő ugyan a csoportkörből 1 győzelem, 2 döntetlennel továbbjuttatta a franciákat, még azt is eltalálta, hogy a németeket megverik (ez egyben azt is jelenti, hogy szerinte mi döntetlent játszunk velük – már az a 3-3-as tipp is igencsak bátor), na de utána jön a nyolcaddöntőben Anglia, és 4-3-ra legyőzi őket.

Francia-portugál meccs: nehézsúlyú küzdelem várható

Az eddigi csúcsot Benzema tartotta, ő 24 évesen és 240 naposan játszotta ötvenedik meccsét. A döntőt és a bronzmérkőzést vasárnap rendezik, a finálét az M4 és az élőben közvetíti. Nemzetek Ligája, elődöntő: Belgium–Franciaország 2–3 (2–0) gólszerzők: Carrasco (37. ), Lukaku (40. ), illetve Benzema (62. ), Mbappé (69. – tizenegyesből), T. Hernández (90. ) szerdán játszották: Olaszország–Spanyolország 1–2 (0–2) g. : Pellegrini (83. ), illetve Torres (17., 45+2. ) piros lap: Bonucci (42., Olaszország) a vasárnapi program: a 3. helyért: Olaszország–Belgium, Torino 15. 00 döntő: Spanyolország–Franciaország, Milánó 20. 45

3–3 pontot ér minden egyes csapat eltalálása, amelyik a negyeddöntőbe bejut. 6 pontot lehet kapni azért, ha helyesen eltalálják az elődöntő egy résztvevőjét. (Minden egyes elődöntősért jár a 6 pont, tehát ha valaki mind a négyet eltalálja, 24-et kap. ) 10 pont jár azért, ha a döntő valamelyik résztvevőjét jól tippeli meg. És 15 pontot kap, aki az Eb előtt helyesen tippeli meg, ki lesz az Európa-bajnok. Ezek a pontok összeadódnak, tehát értelemszerűen ha valaki eltalálja a végső győztest, a 15 pont mellett az azért járó pontokat is begyűjti, hogy az adott csapatot helyesen várta elődöntőbe, negyeddöntőbe, és így tovább.

A spanyol együttes magasról tett az esetleges kritikákra, és meg sem próbálta leplezni szándékát, az első félidőben nemhogy kaput eltaláló lövése, még csak kísérlete sem volt a vendégeknek! Ez először fordult elő az Atléticóval a BL-története során. Amúgy még Diego Simeone sem szokott ennyire sündisznót játszani, hiszen minden sorozatot figyelembe véve is ez volt az első ilyen meccse vele az Atlétinek. Antoine Griezmann az első félidőben összesen hétszer ért labdához, egyszer az ellenfél térfelén, négy párharca volt, ebből egyet nyert meg. Néha egy kép többet mond minden szónál: hat Atlético-játékos őrzi a 16-ost, amelyen belül egy támadó sincs Six Atletico players defending in the box even when there is no Man City player attacking — FootballFunnys (@FootballFunnnys) April 5, 2022 Az első félidőben a City sem találta el hat kísérletből a kapu felületét, így közel hat év után fordult elő ismét, hogy a BL-ben ilyen első félidőt láthattak a nézők, akkor a Manchester City–Real Madrid elődöntő 0–0-val is végződött.

Phil Foden jött, és megváltoztatta a meccset Mindkét szakvezető hármas cserét hajtott végre a második félidőben, de elmondható, hogy Guardiola számításai jöttek be inkább (tény, a City kerete sokkal mélyebb, így kispadja is sokkal erősebb, így azért ez borítékolható volt), Phil Foden konkrétan egy személyben változtatta meg a játék képét, ő adta az első gól előtti remek passzt, majd kis híján újabb gólt lövetett Kevin De Bruynével, de további helyzeteket is kialakított. A mostani gólpassza már a hetedik volt neki a BL-ben, a 21 éven aluliak közül angol klubban csak Cesc Fabregas jutott többig. BL-gólpasszok a 22. születésnap előtt angol klubokban 10 – Cesc Fabrages 7 – Phil Foden 6 – Theo Walcott 5 – Raheem Sterling, Trent Alexander-Arnold Kevin De Bruyne is kipipálta a spanyol gigásztriót A győztes gólt jegyző belga ezzel a Barcelona és a Real Madrid után az Atlético Madrid kapuját is bevette a Bajnokok Ligájában, ezzel ő a hatodik futballista, aki erre képes volt. Futballisták, akik betaláltak az Atlético Madrid, a Barcelona és a Real Madrid elleni is a BL-ben: Álvaro Morata Blaise Matuidi Didier Drogba Fernando Torres Kevin De Bruyne Robert Lewandowski A remek irányító ráadásul korábban már a Sevilla kapuját is bevette, így ez már a negyedik spanyol klub, amelyik ellen eredményes volt a pályafutása során, ennél többet csak Didier Drogba (5) pipálhatott ki.

A négyesek mezőnyében olyan sztárok vannak, mint Thierry Henry, Lewandowski, Morata, Paul Scholes és Andrij Sevcsenko – jegyzi meg a statisztikákkal foglalkozó MisterChip. A negyeddöntő a terepe Ez csupán a 11. BL-találata volt a kiváló karmesternek, viszont ebből már ötödik alkalommal is a negyeddöntőben volt eredményes! A 2015–2016-os idényben oda-vissza bevette a PSG kapuját, 2020-ban a Lyon elleni találata nem ért sikert, tavaly viszont a Dortmund elleni gólja is kellett a továbbjutáshoz. MCI 1-0 ATM (70′) – Kevin de Bruyne has 11 UEFA Champions League #UCL goals to his name and almost half of them (5) have come in the quarter-finals, his favourite round. — MisterChip (English) (@MisterChiping) April 5, 2022 Ebben bízhat az Atlético A "matracosok" kétszer kaptak ki egy góllal az idegenbeli felvonáson BL-párharcban, és mindkétszer kiharcolták a továbbjutást otthon. 2015-ben a Leverkusen ellen büntetőkkel, 2016-ban a Barcelona ellen 2–0-s sikerrel. Az angolok azért bízhatnak abban, hogy tavaly a Chelsea is megtartotta egygólos előnyét a madridiakkal szemben, igaz, ott Spanyolországban volt az első meccs.

Azt hihetnénk, hogy annál bosszantóbbat nem lehet kitalálni, mint ahogyan a portugáloktól kikaptunk – hát neki sikerült. © MTI / Czagány Balázs Nagy Iván Zsolt: Magyarország lesz a 24 csapat közül a leggyengébb Olyat mások is tippeltek, hogy a magyar válogatott utolsóként végez a csoportjában, de Nagy Iván Zsolt volt az, aki szerint a gólkülönbségünk is rosszabb lesz, mint bármelyik más 0 pontos csapaté. Egész konkrétan Finnországnak 0-6-os, Szlovákiának 2-7-es, Magyarországnak 1-8-as gólkülönbséget írt be. És hogy szívhassuk a fogunkat, egyelőre még felül is becsülte a csapatot, mert az egyetlen rúgott gólunkat épp a portugálok ellen várta (a három kapott gólt eltalálta). Mit mondhatnánk, tévedjen. © Vörös Szilárd A játékszabályok Minden meccsen 1 pont jár a győztes csapat (vagy a döntetlen) eltalálásáért. További 1 pontot kap az, aki a pontos végeredményt eltalálja. A csoportkör végén 1–1 pontot ér minden továbbjutó helyes megtippelése, további 1 pontot az, ha a pontos helyezést is eltalálja valaki.